regulamin

UWAGA wszystkie przedmioty w tym sklepie są ROBIONE na INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE po wcześniejszym kontakcie mailowym !!!! Każda osoba składająca zamówienie w Dekoratorni Anielskiej Galerii jest zobowiązana zapoznać się z niniejszym regulaminem.
1.Koszt wysyłki ponosi kupujący. Podany koszt wg. cennika Poczty Polskiej.
2.Jeśli kupiłeś więcej przedmiotów skontaktuj się ze mną w sprawie kosztów wysyłki.
3.Na życzenie mogę wysłać towar przez inną, wybraną firmę kurierską/przewozową.
4.Możliwy odbiór osobisty-proszę o kontakt w tej sprawie.
5.Przyjmuję tylko wpłaty na konto.
6.Towar wysyłam po zaksięgowaniu wpłaty w terminie ustalonym drogą mailową. PRZED DOKONANIEM ZAMÓWIENIA ZAWSZE NAPISZ LUB ZADZWOŃ!
W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości proszę o kontakt
pod nr.tel. 604 118 987

Kopiowanie, używanie wszystkich, wzorów, treści i zdjęć znajdujących się na tej stronie, bez zgody Studia Reklamy Dekoratornia - ZABRONIONE!
Wykorzystywanie bez zgody autora jest przestępstwem !!!Administrator, za pośrednictwem Serwisu przetwarza poniżej wyszczególnione dane osobowe Użytkowników przekazywane podczas procesów realizacji zamówienia lub składania reklamacji:

Imię i Nazwisko>
Adres Zamieszkania
Adres Dostawy - jeśli jest inny niż Adres Zamieszkania
Adres Poczty Elektronicznej (adres e-mail)
Numer Telefonu


Skuteczne złożenie zamówienia lub zgłoszenie reklamacji w Serwisie wymaga uprzedniego, dobrowolnego, odrębnego dla każdego celu, wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zamówienia bądź złożenia reklamacji . W celu realizacji zamówienia administrator może udostępniać zebrane od Państwa dane w celu realizacji procesu wysyłki towary oraz procesu reklamacyjnego. Przekazane dane będą przetwarzane wyłącznie w celu, co do którego Użytkownik udzielił wyraźnej zgody. Administrator może wykorzystywać przekazane przez Użytkownika dane osobowe wyłącznie w celu, co do którego Użytkownik udzielił wyraźnej, odrębnej zgody.


Użytkownik ma prawo wglądu w treść przekazanych przez siebie danych osobowych, a także ich modyfikacji, żądania zaprzestania przetwarzania bądź trwałego ich usunięcia. Aby skorzystać z tego prawa prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres: dekoratornia1@wp.pl